Kurumsal

MNY DEKOR’un 2009 yılından itibaren, dekoratif boya sektöründeki varlığı, ülkemizdeki ve yurt dışındaki mimarların ev ve ofis ortamlarını daha doğal, sağlıklı ve farklı bir yaşam alanına çevirmek isteyen sizlerin dikkatini çekmekte.

İşinde uzman ve tecrübeli ekibimizin 10 yıllık birikiminden sonra kurulan firmamız, sizlere verdiği kaliteli ve temiz işçilikle farklılığını gösteriyor.
Biz farklı bir ekibiz ve bunun farkındayız. Bu yüzden kendimize bu kadar güveniyoruz.
Tecrübemiz ve profesyonelliğimizle, sizin için de farklılıklar sağlıyoruz. Sizin için lüks sağlam ve
sorunsuz taş yüzey veya çok özel uygulama teknikleriyle çarpıcı, zarif ve pırıltılı nefis bir yüzey
görünümü sağlamak bizim işimiz.

Farklı olmak, kişiliği ve mükemmelliyetçi mekanlara en çağdaş
şekilde yansıtmak ve hayalleri gerçekleştirmek MNY DEKOR’un farkıyla sizlerin elinde…

Mekanla bütünleşen, yerine göre yapılan “terzi usulü” işler, alanı kullanmada maksimum verim sağlamanın yanı sıra, mekanı kişiselleştirmeye de imkan tanıyor ki, son dönemlerin popüler eğilimlerinden biri de bu. Bizlerde sizlerin isteklerini de dikkate alarak, yenilikçi ve özgün fikirler sunuyoruz.

MNY DEKOR’un dekoratif duvar boyaları duvarlara estetik, fonksiyonellik, şıklık ve uzun ömürlülük kazandırıyor. Çok çeşitli ürün potansiyeli sayesinde profesyonellere proje ve tasarımın da birçok alternatif ve çözüm sunuyor. Dekoratif boyalar, duvarlara doğanın eşsiz güzelliğini yansıtarak mekanlara hayat veriyor. Efektler ile hayal gücünü zorlayan dekoratif sonuçlar elde etmek mümkün.

MNY DEKOR, kaliteli, çok yönlü ve görsel vuruculukta, su bazlı, nefes alabilen, yıkanabilen, efektleri ile gerçeğe yakın, özgün ve kalıcı mekanlar oluşturma imkanı sunuyor.

MNY DEKOR kişiye ve projeye özel de çözümleri ile , Sınır sizsiniz …